Jestem prawnie zobligowany poinformować was o tym, że na zlecenie tej strony twoja przeglądarka przechowuj ciasteczka zawierające:

3ED Blog

15 lutego, 2009

aurpac

Napisane w: Arch Linux, Linux, Oprogramowanie, Skrypty (1)

First public released aurpac. This is Light'n'fast manager aur and pacman repository. Now pacman is used only for search and remove packages, but this is verion 0.1. ;)

Features in this verion: coloring outputs, very fast searching tool looks like pacman (-Ss and -Ssp), installing (with deps) from aur (-S), upgrading (-Su), printing information about package (-Si), all from pacman -R*.


Pierwsze publiczne wydanie aurpac. Jest to lekki i szybki menadżer repozytoriów aur i pacmana. Obecnie pacman jest używany tylko do wyszukiwania i usuwania paczek, ale to dopiero wersja 0.1.

Nowości w tej wersji: koloruje output, bardzo szybkie narzędzie do wyszukiwania w aur wyglądające jak pacman (-Ss i -Ssp), instalowanie (z zaleźnościami) z aur (-S), aktualizowanie (-Su), wyświetlanie informacji o pakiecie (-Si), wszystko z pacman -R*.


Get source/żródła from aur site.

Linki

Arch Linux

Malarstwo

Projekty

Foto

O blogu

3ED Blog - na różne tematy ale głównie w okół Linuksa.. Internetowy notatnik pisany w wolnych chwilach. Nie oczekuje zysku, dużej widowni - po prostu zapisuje tu to co mi przyjdzie do głowy.. Oczywiście komentarzem możesz dopingować mnie lub podsunąć mi temat, do czego gorąco zachęcam.